Përplasje me armë zjarri në Çair (foto)

Pasditen e sotme pas orës 15:00 në afërsi të kompleksit Çairçanja në Çair, para një dyqani për pjesë veturash ka pasur të shtëna armësh zjarri. Sipas dëshmitarëve okular, përplasja ka ndodhur mes dy grupesh të rinjsh të cilët, pas përplasjeve fizike, kanë përdorur edhe automatik të tipit kallashnikov. Për momentin nuk raportohet për viktima apo të plagosur. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton rastin në fjalë, ndërsa trafiku në këtë aks rrugor është bllokuar tërësisht. Trafiku për momenti është riorientuar për nga Rruga e Plastikeve.

 

 

Burimi: alsat.mk

Ngjarja paraprake

“Ne jemi në punë, ditë dhe natë, për të shpëtuar jetë”- Najada Çomo publikon foton me stafin e Infektivit

Ngjarja e ardhëshme

Duro fton tre juniorë të FC Feronikelit në ekipin e parë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian