Përplasje dramatike! Motori fluturon në ajër, shqiptari ndërron jetë direkt në vend

Një aksident dramatik ka ndodhur këtë mbrëje në Itali.

Një 37-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë në vend si pasojë e një aksidenti automobilistik.

Shqiptari ka qenë duke udhëtuar me një motor sportiv “Yamaha” kur i është prerë rruga nga një fuoristradë.

Përplasja ka qenë shumë e fortë aq sa motori ka fluturuar në ajër dhe është rrotulluar dy herë. Më pas ka rënë sërish në tokë e shqiptari ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Shqiptar ishte me banim në Varese por të dhënat personale nuk janë bërë të ditura.

Policia po heton shkaqet e aksidentit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Bayerni nuk po gjen marrëveshjen

Story i radhës

Bie interesimi për të blerë ari në Kosovë, shkas çmimet e larta

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish