Përplasen dy makina në Tiranë, plagoset kalimtari

Një kalimtar është plagosur mbrëmjen e sotme në Tiranë si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur rreth orës  22:50 në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Në aksident janë përfshirë dy makina, njëri drejtues me inicialet E. B. dhe tjetri E. Sh.

Sipas policisë, nga përplasja e dy makinave është dëmtuar një këmbësor ende i paidentifikuar, i cili ishte duke kaluar në rrugë.

I plagosuri ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Avokat Ramiz Krasniqi, ballë për ballë me krerët e SHIK-ut

Ngjarja e ardhëshme

Gary Neville: Nuk kam parë kurrë katër ekipe kaq të forta në historinë e Premier Ligës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian