Ngjarja paraprake

Formacionet zyrtare, Kroaci – Francë

Ngjarja e ardhëshme

Elton John dhe ish bashkëshortja zgjidhin mosmarrëveshjen

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian