Përmes imazheve joshëse, Kim Kardashian thotë mos më shqetësoni

Blogerja e njohur është shfaqur joshëse në postimin e fundit në Instagram.

E veshur me fustan të ngushtë për trupi, Kim Kardashian dukej provokuese.

Kim, mori komente të shumta nga fansat dhe ndjekësit e saj për dukjen.

“Mos më shqetëso të lutem”, ka shkruar  40 vjeçarja në mbishkrimin e postimit.

Dukjen e saj e ka kombinuar me një palë take, makijazh dhe bizhuteri. Theksojmë se, kjo dukje e saj është nga paraqitja e parë në publik në një ndejë pas kërkesës për divorc nga Kanye.

Ndryshe, së fundi ish bashkëshorti i saj, ka thënë se nuk do ta takoj Kim më dyshja do bisedojnë vetëm përmes sigurimit.

Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Erdoğan: Qëndrimi i Turqisë ndaj Mesdheut Lindor mbetet i njëjtë

Ngjarja e ardhëshme

Bimët e Shtëpisë Që Ushqejnë Lëkurën Me Oksigjen

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian