Perisic: Jemi në krye, kaq rëndësi! Tani radhën e ka Juventusi…

Ivan Perisic, autor i golit në Firence, flet për Sky Sport pas fitores ndaj Fiorentina:

“Ne zhvilluam një ndeshje të mirë, edhe sot me të gjitha mundësitë që kishim, mund ta kishim mbyllur atë më herët. Por ne jemi atje, në vend të parë, kaq ka rëndësi. Tani do të shkojmë në Torino për të fituar ndaj Juventusit”.

“Çdo javë duhet të bëjmë tonën dhe të vazhdojmë kështu, jemi në një rrugë të mirë.

Ka shumë ndeshje dhe duhet të hyjmë gjithmonë sikur të ishte e fundit. Nuk mund të bëjmë më gabime”,

Ngjarja paraprake

U infektua me Koronavirus, Bora Zemani po e vuan mungesën e këtij personi

Ngjarja e ardhëshme

Libia bie dakord për krijimin e qeverisë së tranzicionit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian