Përgjigjja epike e Trumpit kur u pyet se për kë votoi

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, ka votuar para kohe për zgjedhjet presidenciale, pasi që dita zyrtare e votimit është 3 Nëntori.

Ai lajmin e bëri të ditur përmes një postimi në Twitter, ku thotë se sapo votoi, shkruan Gazeta Sinjali.

“Sapo votova! Nder i madh”, ka shkruar Trump.

Ai u pyet se për kë votoi, dhe përgjigjja e tij ishte shumë e shkurtë. “Votova për një person të quajtur Trump”. /Gazeta Sinjali/

Ngjarja paraprake

Përgjigja epike e Trumpit kur u pyet se për kë votoi

Ngjarja e ardhëshme

Turqia raporton 2.091 raste të reja dhe 1.573 të shëruar nga COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian