Përgjigjet e testeve kanë nxjerrë një tjetër futbollit me koronavirus

Përgjigjet e testeve kanë nxjerrë një tjetër futbollit me koronavirus te Torino. Ditën e djeshme pati tre të infektuar me Covid-19 te klubi i Seri A.

Një lojtar dhe dy pjesëtare të stafit teknik, teksa sot ka rezultuar pozitiv lojtari i radhës i ekipit të Giampaolos.

Me anë të një komunikate zyrtare, Torino thekson se i prekuri nuk ka fare simptoma dhe ka nisur menjëherë karantinën.

Ngjarja paraprake

LSDM-ja nuk pranon takim liderësh me VMRO-në

Ngjarja e ardhëshme

​PDK: Komuna e Prishtinës po rrezikon jetën e banorëve në Kalabri

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian