Përgjigja epike e Trumpit kur u pyet se për kë votoi

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, ka votuar para kohe për zgjedhjet presidenciale, pasi që dita zyrtare e votimit është 3 Nëntori.

Ai lajmin e bëri të ditur përmes një postimi në Twitter, ku thotë se sapo votoi, shkruan Gazeta Sinjali.

“Sapo votova! Nder i madh”, ka shkruar Trump.

Ai u pyet se për kë votoi, dhe përgjigja e tij ishte shumë e shkurtë. “Votova për një person të quajtur Trump”. /Gazeta Sinjali/

Ngjarja paraprake

“Deti” në Hagë/ “Shqipëria s’ishte e zonja të mbronte kufijtë detarë"

Ngjarja e ardhëshme

Përgjigjja epike e Trumpit kur u pyet se për kë votoi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian