Përgjaket Greqia! Vdesin 3 persona

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Kavala të Greqisë ku një motor u përmbys dhe u përplas me një turmë jashtë një klubi nate.

Si pasojë e përplasjes tre persona kanë humbur jetën ndërsa tre të tjerë u plagosën dhe u dërguan në spital.

Incidenti ndodhi kur një makinë u përplas me një motor i cili më pas u përmbys.

Image

Ai ndjeki një kurs të pakontrollueshëm ra mbi një turmë që ishte në atë kohë në hyrje të një klubi nate.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Ndalohet djali Azem Hajdarit! Reagon policia

Ngjarja e ardhëshme

Kjo mund të jetë një mundësi e mirë për Muçin...

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian