Përfundon mbikalimi i rrugës së aeroportit të Kukësit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, prezantoi punimet e përfunduara të mbikalimit të rrugës së aeroportit të Kukësit.

Shefi i ekzekutivit shqiptar u shpreh se rruga është gati për flukset që do të sjellë së shpejti programi i fluturimeve të kontraktuara.

Postimi:

“Mirëmëngjes dhe me mbikalimin e përfunduar të rrugës së aeroportit të Kukësit, gati për flukset që do të sjellë së shpejti programi i fluturimeve të kontraktuara tanimë, ju uroj një të diel të paqtë”, shkroi Rama. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shtyhet garimi i Albin Tahirit në Lojërat Olimpike Dimëore

Story i radhës

Старата скопска чаршија како симбол на соживот

Të fundit nga