Përfundon asfaltimi i rrugës “Bajram Kelmendi” në Prishtinë

Punimet e projektit për rikonstrukrimin e rrugëve në lagjen Dodona të kryeqytetit po finalizohen, theksohet në një njoftim të Komunës së Prishtinës.

Në këtë njoftim po ashtu bëhet e ditur se ka përfunduar asfaltimi i rrugës “Bajram Kelmendi”, e cila do të shenjëzohet dhe vijëzohet ditëve në vijim.

Ngjarja paraprake

Fustani nuk i rrin në trup Fifit pasi u dobësua

Ngjarja e ardhëshme

Kush është gjyqtarja greke që fundosi “Agimin e Artë”?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian