Përfundojnë pjesët e para në Skenderaj e Klinë 

Përfundojnë pjesët e para në Skenderaj dhe në Klinë.

Drenica – Malisheva përfundon pjesa e parë , malishevasit në epërsi (1:2). 

Për Malishevën shënuan Agron Bruqi (18’) e Hasan Hyseni nga distanca (45′) dhe për Drenicën Genc Hamiti (22’).

Në Klinë Dukagjini – Drita, nuk ka gola në 45 minutat e parë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Protesta për çmimet, nënë Liza: Rusia po sulmon Ukrainën, por ne na ra shteti jonë

Story i radhës

Kryeministri kroat ka një kërkesë për SHBA-në

Të fundit nga

Zhgënjeu në Champions

Interi shkëlqeu në derbin ndaj Milanit në fundjavë, shkatërroi rivalët e përjetshëm 5-1, teksa përballë Real