Përfundoi pastrimi i rezervuarit në fshatin Rashçe

Shkup, 6 tetor 2020 (MIA) – Nga NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi” – Shkup informojnë se prej orës 13.00 ka përfunduar pastrimi i rezervuarit në fshatin Rashçe.

Për shkak të pastrimit, dezinfektimit në fshatin Rashçe, sot prej orës 9.00 pa ujë kanë qenë konsumatorët e fshatit Rashçe, Bojanë dhe Kopanicë të Komunës së Sarajit. ar/ 

Ngjarja paraprake

Këshilla e Daniel Craig për aktorin që e pason atë si James Bond

Ngjarja e ardhëshme

Intervista e parë e Alexei Navaly që kur është liruar nga spitali, tregon sesi ende i dridhen duar nga efektet e helmimit me noviçok

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian