Përfshihet nga zjarri deponia e mbeturinave në Prizren, Zjarrfikësit dalin me vonesë

Në mëngjes është përfshirë nga zjarri një deponi e mbeturinave në rrugën Prizren – Dragash.

Zjarri ka filluar qysh në mëngjes, ndërsa lexuesit thonë për Indeksonline se vetëm tani kanë arritur ekipet e Zjarrfikësve.

Përveç dëmeve materiale ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Media ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të përgjigjjes.

Ngjarja paraprake

Doganat jep sqarim pse nuk u lejuan librat nga Bullgaria

Ngjarja e ardhëshme

Shqipja e “Për’puthen” tregon çka pa kur shkoi në një qendër masazhi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian