Përfshihet në flakë makina e një polici në Shkodër, ishte e parkuar para shtëpisë së tij

Një mjet tip “Mitsubishi” është përfshirë në flakë mëngjesin e sotëm rreth orës 04:00, në lagjen “Tre Heronjtë”, në Shkodër.

Policia bën me dije se mjeti është në pronësi të shtetasit S. K., 54 vjeç, me detyrë punonjës policie në Komisariatin e Policisë Shkodër.

Automjeti ka qënë i parkuar përpara banesës së këtij shtetasi.

Vijojnë veprimet hetimore për përcaktimin e rënies së zjarrit dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Deputetët gjermanë nga partia e Scholz: E mbështesim Kosovën në rrugën drejt Këshillit të Evropës

Story i radhës

Momenti kur ekipi i BBC-së vrapon për t’u mbrojtur nga predhat ruse në Zaporizhzhia

Të fundit nga