Performanca e Pink me Rag’n’Bone Man, shikuesit Brits e cilësojnë si shumë prekëse

Nuk është hera e parë që Pink ka bërë bujë me një performancë të saj.

Mes shumë performancave dhe artistëve të talentuar, Pink po që gjithmonë bie në sy me talentin e saj për të transmetuar një performancë prekëse dhe reale.

Si shikuesit përmes transmetimit live, si ata që janë në vendngjarje janë prekur shumë nga performanca e këngës më të re nga Pink, që erdhi si bashkëpunim me Rag’n’Bone Man.

Në një video të publikuar nga Brits, mund të dëgjohen edhe thirrjet e publikut gjatë performancës, edhe pse një numër shumë I kufizuar I personave kanë pasur mundësinë të ndjekin performancën live.

Mirëpo në platforma sociale nuk munguan komentet e shikuesve menjëherë pas performacës duke komplimentuar dhe uruar dyshen për këngën dhe talentin e tyre. 

Ngjarja paraprake

S’ka festë në Suharekë, policia largon tifozët nga sheshi i qytetit

Ngjarja e ardhëshme

Gjykata rrëzon kërkesën për falimentim të Shoqatës Kombëtare të Armëve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian