Përfaqësuesja e RMV-së në eliminatoret e reja, Sejdini me urim të veçantë për reprezentuesit

Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut, sonte i nis eliminatoret për Kampionatin Botëror 2022 në ndeshjen ndaj Rumanisë në Bukuresht.

Para fillimit të këtij cikli të ri eliminatorë, presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Muamed Sejdini ka uruar në mënyrë të veçant reprezentuesit.

“Këto le të jenë titujt që do ti lexojë e gjithë Maqedonia në përfundimin e eliminatoreve për Kampionatin Botëror 2022. Dua të ju dëshirojë shumë shëndet, sukses dhe fat në këto eliminatore për gjeneratën më të mirë në histori të futbollit të Maqedonisë. Djem, ju tashmë na keni bërë krenar të gjithë neve”, ka shkruar Sejdini në llogarinë e tij në fejsbuk.

 

Ngjarja paraprake

Pas një pritjeje të gjatë mbërrin Android 11 në OnePlus 7 dhe 7T

Ngjarja e ardhëshme

Hadergjonaj: Kjo fitore na e ngrit moralin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian