Përdorni praktikisht shishet e vjetra plastike në këtë mënyrë, shihni 38 sugjerime në video

Me disa truke, me vetëm një shishe plastike, ju do të bëni gjëra të mrekullueshme dhe praktike

Për të ruajtur mjedisin, riciklimi nuk është mënyra e vetme. Kur pini përmbajtjen e një shisheje plastike, bëni diçka të dobishme prej saj.

Shpresojmë se do t’ju frymëzojmë me ndihmën e këtyre ideve për të bërë diçka që është interesante për ju, dhe gjithashtu argëtuese gjatë procesit.

Nga saksia, mjet për ushqim zogjsh, kulluese limoni dhe dekorime, e gjithë kjo mund të bëhet nga vetëm një shishe plastike.

Për të mbajtur enët tuaja të organizuara mirë, përdorni një shishe më të madhe dhe do të keni një tharëse me disa veprime.

Çadrat e lagura nuk do të jenë më problem. Nga shishja, është e mundur të bëni një mbajtëse që mund ta përdorni në makinë, e cila do t’ju ndihmojë shumë.

Shihni të 38 sugjerimet në video:

Ngjarja paraprake

Gjilani godet në afatin kalimtar

Ngjarja e ardhëshme

Ushtarët armenë hapin zjarr ndaj ushtarëve azerbajxhanas që bënin roje në kufi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian