Për Taynën nuk vlen ora policore? Bën ‘xhiro’ në qytet me veturën e saj “BMW”

Si duket për Taynën nuk po vlen ora policore.

Qeveria e Kosovës, së fundmi ka miratuar masat e reja për parandalimin e përhapjes së COVID-19.

Qyteteve të cilat kanë hyrë në “Zonën e Kuqe”, u ndalohet qarkullimi pas orës 19:00 deri në orën 5 të mëngjesit dhe ndër to është edhe Prishtina.

Megjithatë si duket për rep-artisten Tayna nuk vlenë ora policore. Ajo e ka publikuar një Instastory ku shihet duke e ngarë veturën e saj “BMW” nëpër qytet.

Nuk dihet nëse ajo ka pasur apo jo leje qarkullimi.

“Si është ta hash fare”, ka shkruar ndër të tjera Tayna e cila disa minuta më parë publikoi foto nga palestra.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Kosova në epërsi, shënon Kastrati

Ngjarja e ardhëshme

“Askush nuk mund ta vjedh trashëgiminë e Messi edhe nëse ai largohet nga Barcelona”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian