Për shkak të punimeve, qytetarët e Drenasit nesër do të mbesin pa ujë të pijshëm

KRU “Prishtina” njofton konsumatore se për shkak të punimeve teknike nga Ndërmarrja “Iber Lepenc” në Bivolak, do të ndërprehet furnizimi me ujë në Drenas.

Furnizimi me ujë për konsumatoret e Drenasit me rrethinë do të ndërprehet nesër nga ora 10:00 – 20:00.

“Të nderuar konsumatorë të komunës së Drenasit.

Si shkak i punimeve teknike nga Ndërmarrja “Iber Lepenc” në Bivolak, gjatë ditës së nesërme, 24 shkurt , e mërkurë, do të ndërprehet furnizimi me ujë të pijshëm për konsumatorët e Drenasit me rrethinë. Ndërprerja e ujit nesër do të bëhet nga ora 10:00 – 20:002″, thuhet në njoftim.

Ngjarja paraprake

Arbër Ademi takon ambasadorin Reka

Ngjarja e ardhëshme

MMJPH: Konsultimet rajonale të OSBE-së për ndryshimin e klimës dhe sigurinë përfunduan

të fundit nga