Për këto 3 shenja *në veçanti*, korriku do të jetë me fat

Dashi: Keni fiks periudhën për të ndjekur dëshirat e zemrës!

S’është sezoni juaj, por për ju korriku është thjesht fillimi i qejfit. Të gjitha projektet dhe planet që po organizoni për t’u kënaqur do të shkëlqejnë, sidomos pas datës 22 korrik. Janë ditë në të cilat mund të prisni shumë vëmendje dhe do t’ju jepen mundësi të mëdha për ta shprehur veten në forma të ndryshme. Puna e gjithë kësaj kohe do të njihet, prandaj le ta quajmë korrikun si super muaj me fat. Si shpirt i pavarur që jeni, do të jeni shumë më të dhënë të ndiqni dëshirat e zemrës, prandaj përqëndrohuni aty.

Luani: Jeni ylli i shfaqjes 

Përveçse do të merrni nurin e ditëlindjes, do të ndjeni energji të shtuar, vetëbesim dhe do të kujdeseni për veten në radhë të parë. Këtë muaj, e keni shumë të qartë se çfarë meritoni, prandaj prioriteti jeni ju.

Eshtë e rëndësishme të bëni atë çfarë doni ju për vete, jo çfarë të tjerët duan për ju dhe nga ju. Mos lejoni askënd t’ju prishë rehatinë- është koha juaj më e mirë, prandaj shijojeni.

Sigjetari: Përparësia jote është zgjerimi i horizontit

Mençuria, informacionet dhe udhëtimet do të shtojnë dëshirën për të hapur edhe më shumë horizontin këtë korrik. Duke qenë se njiheni si shenja më aventuriere e zodiakut, planet të eksploruar dimensione dhe aspekte të panjohura më parë të jetës për ju, nuk do të mungojnë. Ka shumë emocion ky muaj. Nuk ka rëndësi nëse keni rezervuar pushime të gjata apo jeni regjistruar në kurse verore, korriku nuk do t’ju zhgënjejë.

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“Duel titanësh” për Lisandro Martinezin

Story i radhës

Sot mblidhet Këshilli i Sigurisë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish