Për herë të parë Eni Koçi publikon foto me vajzën e saj dhe Gencin, na i bëri “sytë zemra”

Në mes tetor të këtij viti, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë mirëpritur në jetë vajzën e tyre të parë.

Çifti ia la emrin vajzës Adea dhe tashmë kanë postuar fotografinë e parë bashkë duke fshehur portretin e të porsalindurës. 

Prindërit e lumtur kanë publikuar edhe kartolinën familjare të festave të fund vitit duke zbuluar edhe portretin e vogëlushës Adea. “Gezuar festat e fundvitit nga une, Genci dhe Adea”, shkruan Eni në postimin e saj.

Pas lindjes Eni ka qenë më e rezervuar në postimet e saj në rrjete sociale, Eni për herë të parë ka zbuluar se kush ia ka vendosur emrin vajzës.

“Propozimi ishte i Gencit, por u aprovua menjëherë nga unë. As nuk kemi tentuar të gjejmë emër tjetër”, ka shkruar Eni.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eni Koci (@enikociiii)

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ndoka: Basha bën thirrje për paqe, por ai e shkërmoqi atë

Story i radhës

“SHBA, BE dhe NATO pranga kriminelëve Aleksandër Vuçiq dhe Ivica Daçiq”

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish