Për 24 orë, policia gjobit 409 qytetarë për mos mbajtjen e maskës mbrojtëse

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë territorin e vendit janë regjistruar 409 shkelje për mos mbajtjen e maskës.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme apelojnë deri te të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim mbrojtje nga virusi korona.

Ngjarja paraprake

Zbulohen pak para kohe look-u i Luanës dhe të ftuarit e natës së (para) fundit të “Shiko kush luan”!

Ngjarja e ardhëshme

Markat Më të Sigurta të Ushqimeve – Ku i Gjeni në Supermarketet Shqiptare

të fundit nga