Pendarovski: Këshilli i Sigurisë propozon gjendje të jashtëzakonshme

Në mbledhjen e sotme të Këshillit të Sigurisë është marrë vendim që t’i propozohet Qeverisë që të shpallë gjendje të jashtëzakonshme në gjithë territorin e shtetit.

https://www.facebook.com/MediumskaInformativnaAgencija/videos/417659502943868/

Ngjarja paraprake

Si mendojnë femrat dhe meshkujt për seksin, çfarë na ndan dhe çfarë na bashkon

Ngjarja e ardhëshme

Flet trajneri francez që zëvendësoi Challandesin te Kosova

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian