Pëlqehet nga Mourinho

Sulmuesi Duvan Zapata raportohet se karrierën do ta vazhdojë te AS Roma.

Zapata duket se brenda pak ditësh do të largohet nga Atalanta.

Lojtari kërkohet nga Roma. Mediet italiane raportojnë se ‘romakët’ dhe Atalanta janë duke negociuar për transferimin e Zapata-s në kryeqytetit italian.

Menaxheri i Romës, Jose Mourinho thuhet se pëlqen lojtarin të cilin dëshiron ta ketë në skuadër për sezonin që nis fundjavën që vjen.

“Roma dhe Atalanta po negociojnë për Duvan Zapata. Sulmuesi kërkohet nga Mourinho”, shkruajnë mediet italiane.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

VMRO-ja që nga fillimi i ka bërë obstruksion Marrëveshjes së Ohrit

Story i radhës

Pakistani përgatitet për festën kombëtare me rastin e 76-vjetorit të pavarësisë

Të fundit nga