Peja thumbon Rahovecin 

Klubi i basketbollit Peja po bëhet gati për sfidën e dytë dhe synojnë edhe fitore e dytë rresht në kampionat. Në një formë Peja thumbon Rahovecin.

“Kush po tutet prej Dardanit edhe Drilonit për Halloween #11 #12? 

Nesër zhvillohet ndeshja KB Peja – KB Rahoveci. Ora 19:00, Palestra Sportive “Karaçaçi””, njofton KB Peja.

Basketbollistët Dardan Berisha dhe Drilon Hajrizi janë në formë të lartë.

Ngjarja paraprake

Sot dy raste të reja me covid në Malishevë

Ngjarja e ardhëshme

Boki 13 lirohet nga paraburgimi

të fundit nga

Chiellini provokon

“Hetimet? Lënë kohën që gjejnë… Pas titujve duhet të dish të presësh”

AlbanianEnglishMacedonian