Pedri: Shpresoj që Busquets të qëndrojë në Barcelonë

Ylli i Barcelonës, Pedri ka folur për Sergio Busquets.

Busquets ka kontratë me Barçën deri në vitin 2023 dhe rinovimi nuk pritet të ndodhë.

Sipas raportimeve të fundit spanjolli do largohet nga ‘Blaugrana’ me t`i përfunduar kontrata e tij.

Së fundmi në lidhje me Busquets ka folur Pedri, duke shpresuar ta sheh atë si lojtar të Barçës për shumë vite.

“Shpresoj që Busquets të qëndrojë në Barcelonë për shumë vite”, tha Pedri në intervistën e tij të fundit.

Mesfushori veteran është i lidhur me një transferim në Amerikë, drejt MLS.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Bekteshi: Të gjithë qytetarët në fakturë tashmë e kanë shumën e ndihmës së Qeverisë

Story i radhës

Ky është i eliminuari i radhës nga Big Brother VIP Kosova

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish