PDE e hapi selinë qendrore në Shkup

Partia Demokratike Evropiane në mënyrë solemne e ka hapur selinë qendrore në Shkup.

Nga fotografitë e publikuara nga partia, shihet se të pranishëm në këtë hapje kanë qenë figurat e larta të kësaj partie.

Edhe pse selia do të jetë në Shkup, është paralajmëruar se e njëjta do të shtrihet edhe në qytete të tjera të vendit./TV21

Burimi: TV21

Story i mëparshëm

Mourinho: Më vjen keq për Empolin!

Story i radhës

Fier: Aksident mes kamionit dhe autoambulancës, vdes pacienti brenda saj

Të fundit nga