PD publikon fotot: Votime familjar në një qendër në Vorë

Shqipëria6 mars 2022

Celibashi: Në tri qendra të votimi në Shkodër nuk po votohet, incidente në Dibër dhe Durrës

654,538 shtetas shqiptarë sot do t’i drejtohen kutive të votimit për të zgjedhur kryetarët e rinj në bashkitë Vorë, Shkodër, Durrës, Dibër, Lushnje e Rrogozhinë mes kandidatëve të PS, PD dhe koalicionit “Shtëpia…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Serbia urgjentisht të ndërmarrë aksione në “demontimin e rrjetit të agjenturave ruse”

Story i radhës

Në Prishtinë hapet instalacioni me fotografi dhe video që paraqesin historinë e lavdishme të familjes Jashari

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish