Patozi uron Murrizin për partinë e re: Rrugë të mbarë LDSH

Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, ka reaguar pas lajmit të dhënë nga deputeti Myslim Murrizi se ai me tre deputetë të tjerë kanë themeluar PLDSH.

Përmes Facebook, Patozi shkruan:

Rrugë të mbarë Lidhjes Demokratike Shqiptare dhe çdo force tjetër politike në Shqipëri, që është kundër kryetarokracisë, si një regjim pengmarrës, shtypës dhe i korruptuar, i cili do ta nisë rënien e vet më 25 prill!

Ngjarja paraprake

Tanin: Domosdoshmëria për “solidaritet global” nuk ka qenë asnjëherë më e qartë në historinë e OKB-së

Ngjarja e ardhëshme

SHBA, mbi 226 mijë të vdekur nga COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian