Pato vendos kushtet

Një pishinë private, një vila e madhe, një rrogë e pasur dhe mbrojtje për familjen e tij.

Këto duket se janë kërkesat e Alexandre Pato, ish-sulmuesi i Milan-it, për të nënshkruar me Al Diwaniya, klub që luan në kampionatin e Irakut.

Sipas mediave vendase, Patoku po negocion me presidentin e Al Diwaniya, Hussein Al-Ankoshei, për të nisur një aventurë të re.

“Negociatat po vazhdojnë, kushtet që ka vendosur janë të vështira për t’u plotësuar dhe, për momentin, nuk është arritur një marrëveshje përfundimtare”, ka thënë presidenti.

Ngjarja paraprake

Kjo është shenja më e mençur e horoskopit

Ngjarja e ardhëshme

“Fatos Nano një burrë shteti që u zvogëlua”, Gjekmarkaj: Po përdoret nga Rama

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian