Pasurinë e kanë të sigurt, ja njerëzit më të lumtur sipas horoskopit

Sipas astrologjisë, disa shenja të zodiakut kanë një shans të madh për t’u pasuruar.

Bricjapi

Kjo nuk është aq befasi, pasi kjo shenjë është në vetvete një materialiste e madhe. Kjo është gjithashtu e vërtetë për njerëzit shumë punëtorë dhe se asgjë nuk mund ta pengojë pasurinë e tyre. Ata janë mendjemprehtë, të vendosur dhe ambiciozë. Ata e duan luksin dhe një jetë komode. Për ta, paratë vijnë para dashurisë.

Luani

Luanët janë gjithashtu shumë ambiciozë dhe kanë synimet e tyre që me siguri do t’i përmbushin për shkak të kokëfortësisë së tyre. Njerëzit e lindur në këtë shenjë përpiqen të jenë të suksesshëm dhe të vlerësohen dhe admirohen nga njerëzit e tjerë. Ata janë udhëheqës të mëdhenj. Për shkak të të gjitha karakteristikave të tyre, nuk është problem që njerëzit t’ua lënë gjithçka atyre.

Akrepi

Këta persona janë të fortë dhe të patrembur dhe mund të jenë kundërshtarë shumë të ashpër. Atyre nuk u pëlqen të punojnë për njerëzit e tjerë, nuk e tolerojnë autoritetin, prandaj ata vendosin të fillojnë biznesin e tyre. Edhe pse thonë se ka një anë materiale, nuk ka rëndësi, thellë thellë duan një shumë të madhe parash që do të lënë pas brezave.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Aziz Salihu: Marre iu koftë…

Story i radhës

Greqia dje, Ukraina sot. A kërcënohet sërish nga kriza eurozona?

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish