Pasi mediat e huaja u morën me të, policja seksi e Kosovës nuk po ndalet së provokuari

Policja e Kosovës, Linda Aliu, ka zgjuar kureshtjen e mediave të huaja me fotot e saja joshëse.

Ajo ka kohë që poston fotografi mjaft joshëse vetëm në bikini në llogarinë e saj isntagram.

Linda së fundmi ka publikuar edhe një fotografi veshur në uniformen e Policisë së Kosovës duke mbajtur në dorë armë të gjatë.

Për policen kosovare ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk.

Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.

Image
Ngjarja paraprake

Presidenti Erdoğan përkujton ish-kryeministrin Erbakan me rastin e 10-vjetorit të vdekjes

Ngjarja e ardhëshme

FBI-ja, pranë identifikimit të të dyshuarit për vdekjen e policit të Kapitolit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian