Pasi konfirmoi romancën e saj, Leonora Jakupi gati të kurorëzojë dashurinë në martesë

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi, ka dhënë detaje për lidhjen e saj të dashurisë.

Gjithmonë qëndron “hermetikisht” e mbyllur sa i përket jetës së saj private. Së fundmi e ftuar në emisionin “Favorit” ajo ka konfirmuar lidhjen e dashurisë duke zbuluar se mund të martohet në vitin 2023.

Moderatori i bëri një pyetje që  është viti 2023 viti i dasmës tënde? Këngëtarja u përgjigj hajt po them po dhe qeshi. Moderatori i thotë je në lidhje? Ajo u përgjigj po.

Gjatë një interviste për “T7”, artistja u shpreh se akoma nuk ka vendosur se kur do bëhet nuse, por “ka ardhur koha për ta marrë atë vendim”. “E ke zgjedh vellon?”- e pyeti moderatori. “Nuk është vello që të marton me dikë. Akoma nuk e kam zgjedhur, s’kam vendosur akoma por duhet ta marr këtë vendim”, u shpreh këngëtarja.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shqipëri: Janar-nëntor, numri i aksidenteve rënie me 15.7%

Story i radhës

Tensionet në veri, policia e Kosovës: Jarinje e Bërnjaku mbeten të mbyllura

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish