Pas puthjes, publiku kërkon largimin e Atdheut nga emisioni dhe ofendon rëndë Anën

Edicioni i ri i show-t televiziv “Përputhen” ka nisur me risi për vitin 2021.

Përpos konkurrentëve të ftuar, mbrëmë ishte e pranishme edhe Ana Lleshi protagonistja e cila u përjashtua nga programi pasi publikimit të një fotografie nga shtrati bashkë me njërin nga konkurrentët dhe kështu theu rregullat e emisionit

Mbrëmë ndodhen të papriturat në këtë episod ku njëri nga protagonistët e komentuar së fundi Atdhe Xheravina bashkë me Ana Lleshin bën një veprim që nuk e mendoj askush.

Dyshja puthën njëri-tjetrin dhe kjo puthje nuk është se u prit mirë nga publiku. Në faqen e Top Channel, te videoja e postuar ka një numër komentesh të cilët kërkojnë largimin e Atdheut nga emisioni po ashtu një numër ofendimesh për Anën.

Më poshtë mund të lexoni disa prej tyre.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

Ngjarja paraprake

U arratis nga komisariati në Tiranë, “arrest me burg” në mungesë për 30-vjeçarin

Ngjarja e ardhëshme

5850 vaksina nga Fajzer do të mbërrijnë në shkurt

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian