Pas pushimeve luksoze, Kendall Jenner i rikthehet palestrës

Kendall Jenner ditën e djeshme ka kaluar disa orë në palestër.

Ajo u fotografua në Los Angeles nga paparazzet me veshjen e saj sportive.

Modelja e njohur kishte zgjedhur veshjen me ngjyrë rozë të mbyllur të përzier me ngjyrë të bardhë.

Në dorë mbante një çantë me ngjyrë të zezë, mbathur një palë papuçe ngjyrë kafe teksa u pa duke hyrë në makinë.

24 vjeçarja kishte vendosur syze në sy dhe maskën mbrojtëse kundër Covid-19. Me anë të postimeve në Instagram u bë e ditur se ajo ka shkuar në palestër pasi që i publikoi disa video duke ushtruar.

Ndryshe me 10 dhjetor 2021 do transmetohen sezone të reja të “KUWTK” të cilat kanë nënshkruar një marrëveshje të re.

Image
Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Afrikë, shkon në mbi 91 mijë numri i viktimave nga COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Parashikimi i motit/ Java nis me reshje në të gjithë territorin, në disa zona rrezik për përmbytje

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian