Pas publikimit të albumit, Elvana shfaqet joshëse nga seti i ri fotografik

19:18 | 17 Prill 2021

Foto: Instagram

Elvana Gjata erdhi plot stil në setin e ri fotografik.

Këngëtarja e njohur shqiptare dje ka publikuar albumin e shumëpritur “Qelu”, shkruan lajmi.net.

Ajo i jep rëndësi të madhe paraqitjes së jashtme çdo herë, gjë për të cilën merr vazhdimisht komente pozitive.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit një fotografi ku u pëlqye mjaft shumë nga ndjekësit e saj.

“E di qe te gjithe kemi kaluar kohe te veshtira me veten,familjen dhe te afermit tane. Ky album eshte drite dhe shprese per te jetuar jeten!”, shkroi Elvana.

Fansat e këngëtares e komplimentuan atë për paraqitjen mjaft shumë teksa edhe fotografia morri mijëra pëlqime brenda pak minuta./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Hakaj: Ju tregoj 2 pretendentët për titullin kampion

Ngjarja e ardhëshme

Lulzim Rrmoku - futbollist i Gjeneratës së Republikës, ja si e keqtrajtoi policia serbe

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian