Pas një pauze të gjatë, Noga dhe Andin Randobrava rikthehen me këngë të re

Dy artistët u rikthyen me një bashkëpunim.

Andin Randobrava dhe Noga e filluan vitin me një projekt të ri muzikor.

Dy artistët u rikthyen në skenë pas një pauze të gjatë, teksa publikuan baladën “Pse”, të shoqëruar edhe me videoklip.

Balada ka për temë dashurinë dhe është me tekst, muzikë dhe orkestrim nga Andini, kurse anën vizuale e punoi The Creative.

Balada “Pse” bëri bashkë Nogën dhe Andinin pas shumë vitesh, që kur publikuan “Këtë natë” më 2012.

Ngjarja paraprake

Vaksina anti-Covid, Brataj: Mund të japë efekte anësore, por nuk shkakton sëmundje

Ngjarja e ardhëshme

Aston Martin fillon epokën e re, konfirmon partnerin e ri në F1

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian