Pas ndeshjes me Greqinë, “Aro Muric me femër”

Ka përfunduar ndeshja Kosovë-Greqi, me rezultat 0:0.

Pas përfundimit, vlerësimi me notën më të lartë për këtë ndeshje ishte për portierin, Aro Muric, i cili edhe priti penalltinë në pjesën e parë të ndeshjes.

Muric ishte mjaftë i komentuar ditëve që lamë pas, pasi iu publikuan fotografi me një femër në hotel, pas ndeshjes së Kosovës me Slloveninë.

Është mbrojtësi i Kosovës, Mërgim Vojvoda i cili sonte publikoi një fotografi me Muric, me mbishkrimin ‘Aro Muric me femër’, duke aluduar në publikimet e mëhershme.

Ngjarja paraprake

Ezgjan Alioski shpëton Maqedoninë nga disfata prej Gjeorgjisë

Ngjarja e ardhëshme

Nëse falni gjithmonë dhe nuk vendosni kufij, njerëzit nuk do t’ju respektojnë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian