Pas mbylljes së pikës kufitare në Merdare, Mozzik: Serbia është e pabesë e dinake

Pas situatës në veri të Kosovës, ka reaguar edhe reperi i njohur, Mozzik.

Reperi reagoi përmes një postimi në profilin e tij të ‘Instagramit’.

Ai shkroi se mosmobilizimi i shtetit tonë jep hapësirë për të menduar edhe situatën më të keqe.

Ai shtoi se Serbia ka qenë gjithmonë e pa besë e dinake.

Postimi i plotë:

Mos mobilizimi edhe i Shtetit tonë na lejon na jep hapësirë me mendu edhe më të keqën ..Krejtë në rregull Amerika / Kfori / Eulexi etj ..Zoti i bekoftë !

Veç edhe Shteti Kosovë kish me qenë hala ma mirë mu mobilizu qysh i ka hije !

Serbia serbi osht, qysh ka qenë gjithmonë, e pa besë e dinake !

Zoti ju ruajtë gjithëve!

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Messi dhe Di Maria shkruajnë historinë

Story i radhës

Jeton Shaqiri bëri hapjen solemne të Fakultetit të Mjekësisë Dentare dhe Shkollës së Lartë të Mjekësisë në Universitetin Ndërkombëtar Ballkanik

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish