Pas kungimit në Kishën e Shën Ndout në Laç, Kryemadhi merr një ‘dhuratë’

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka qenë sot në Kishën e Shën Ndout në Laç. Pas kungimit, Kryemadhi ka marrë edhe një ‘dhuratë’, ndërsa shfaqet me një vajzë të vogël në krah.

Kryemadhi thekson se kjo është një arsye më shumë për të punuar për një të ardhme të sigurt.

MESAZHI I KRYEMADHIT

Sot në meshën e mëngjesit në Kishën e Shën Ndout, Laç. ⛪️ Pas kungimit nuk mund të kishte dhuratë më të bukur me një engjëll në krah, një arsye më shumë për të punuar dhe luftuar për 

Ngjarja paraprake

OKB kërkon nga SHBA-ja të udhëheqë planin e vaksinimit global

Ngjarja e ardhëshme

City e sheh Haaland si pasuesin adekuat të Agueros

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian