Pas festës, Georgina publikon pamje të nxehtë nga palestra

Georgina Rodriguez përmes postimeve të fundit ka bërë të ditur se e nisi palestrën menjëherë pas festave.

Ajo publikoi një video duke ushtruar, teksa shihet e veshur me veshje sportive që ia theksonte fizikun asaj.

Në mbishkrimin që ia la fotos, ajo la të kuptohet se filloi punën për të hequr kilet e fituara gjatë festave.

Ndryshe, Georgina e priti Vitin e Ri pranë Cristiano Rolaldos dhe fëmijëve të tyre, teksa kanë ndarë fotografi të shumta nga shtëpia luksoze e tyre.

Image
Ngjarja paraprake

Spiropali për Grida Dumën: Nuk më pëlqen krahasimi, s’e shoh si konkurrente!

Ngjarja e ardhëshme

Mblidhen rreth 20 mijë euro nga banorët e fshatit Shajkoc, për shërimin e të riut që mbeti i lënduar në aksident

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian