Pas disa orëve në palestër, në këtë gjendje përfundon Rita Ora

Këngëtarja e njohur ka publikuar momente në rrjete sociale.

Në fotografitë e postuara, Rita Ora ndër të tjera ka shkruar se nuk po i ndjenë krahët e saj nga ushtrimet.

Ajo ka publikuar në storien në Instagram fotografitë nga makina teksa shihet veshur me veshje sportive me ngjyrë të zezë.

30 vjeçarja ka të veshur një bluzë sportive, flokët e kapura dhe një kapele sportive në kokë derisa flokët bionde i mban kapur prapa kokës.

“Nuk mund t’i ndjejë krahët e mijë pas palestrës”, ka shkruar Rita në njërën nga fotot.

Ndryshe, artistja e njohur me famë botërore po qëndron në Sidnei të Australisë ndërsa po punon duke e zhvilluar karrierën e saj.

Këngëtarja së fundi ka ndarë disa momente nga studio muzikore derisa nuk zbuloi datë të lansimit të projekteve muzikore.

Image
Image
Ngjarja paraprake

"Presidenti Biden ka të drejtë të shqetësohet për bashkëpunimin Iran-Kinë"

Ngjarja e ardhëshme

Punëtorët e ndërtimit gjejnë dy persona duke jetuar në një “shpellë” në Kaliforni

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian