Pas debatit të djeshëm në emision, Elvisi ka për të dhënë diçka për Antonelën ‘thumbon’ edhe Arian Konomin

Ish-konkurrenti i “Përputhen” ka reaguar me një postim në Instagram.

Elvisi ka shkruar se meqenëse opinionistët aty brenda nuk japin mendim lidhur me debatin e mbrëmshëm po flet ai.

Ish-konkurrenti e ka quajtur viktimë Antonelën derisa i doli fytyra e vërtetë mbrëmë pas ofendimeve që i bëri Ledjanës duke e quajtur burrë me buzë silikoni.

“Meqë ata që paguhen për opinionista nuk japin opinione po e jap unë. Ja fytyra e vërtetë e viktimave të televizionit. Ju pata thënë që i nxjerr koha kokat e këtyre”, ka shkruar Elvisi në postim.

Ndryshe, komunikimi mes Mevlanit dhe Antonelës ka përfunduar dhe kjo e fundit tha se do rikthehet në program për djem tjerë dhe ata që do vijnë më pas.

Image

 

Ngjarja paraprake

GRUBI takon liderin e ri të LDK-së Lumir Abdixhiku

Ngjarja e ardhëshme

Izraeli miraton ligjin e ri, “zinxhirë elektronik” për të gjithë ata që karantinohen për shkak të COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian