Pas debatit shumë të fortë/ Reagon për herë të parë babai i Einxhelit, ja kujt “i hap luftë”

Në debatin e të martës në “Big Brother VIP” mes Einxhel dhe Donaldit u hapën shumë diskutime nga e kaluara e tyre.

Einxhel pretendon se binjakët nuk e kanë paguar, por Donaldi i listoi televizionet ku ajo është larguar për të njëjtat arsye sipas tij.

Ndonëse pas shumë reagimesh tani ka vendosur që të reagojë edhe babai i Einxhel Shkires, Muzaferi.

Image

Reagimi i tij

Ai ka bërë një postim ne Insta Story ku kërkon kontratën dhe çdo dokument tjetër nga Vizion Plus në lidhje me vajzën e tij. Gjithashtu Muzaferi shkruan se me binjakët, Einxhel ka rënë dakord për të tjera gjëra.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.
 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Parlamenti malazez do të mblidhet sërish nesër për dy seanca të jashtëzakonshme, pritet shkarkimi i Abazoviqit

Story i radhës

Kushtrim Krasniqi flet nga Kina: Në Fshatin Olimpik vërehen masa të mëdha

Të fundit nga