Pas debatit me Sheilën, Paloma “shpërthen” në lot

Debati mes Palomës dhe Sheilës agravoi në tone të ashpra dhe ofendime të rënda ndaj njëra-tjetrës.

“Hajde betohu për kokën e ndonjërit”, – i tha Sheila Palomës duke u bazuar në faktin se gazetarja betohet gjithnjë në emër të vajzës së saj.

Këtë ironi Paloma nuk e ka pritur mirë teksa ka reaguar e revoltuar ndaj Sheilës duke e kërcënuat këtë të fundit që të mos përmendë më kurrë pjestarët e familjes së saj.

“Është hera e parë dhe e fundit që më përmend vajzën. Guxo ta përmendësh edhe njëherë dhe do ta shikosh. Merru me mua si individ, me vajzën time nuk ke punë”,– tha Paloma.

Pas këtij konflikti të rëndë, Paloma duket se nuk ka mundur më dhe është drejtuar e përlotur në dhomën e gjumit.

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Scholes thotë se Pogba nuk duhet asnjëherë të luajë më për Man United pas humbjes nga Liverpool

Ngjarja e ardhëshme

Zero vota për PDK-në në Podujevë nga diaspora

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian