Pas Beniadës, Einxhel lë shtëpinë e Big Brother Vip

Sot po mbahet finalja e Big Brother VIP, e cila po shikohet nga një numër i madh i personave.

Iliri, Donaldi, Enxhi dhe Beniada janë ata që shkuan deri në finale.

Beniada ishte e para që doli sonte, ndërsa e dyta është Einxhel.

Tani, kanë mbetur vetëm Iliri dhe Donaldi, ku televotimi vazhdon të jetë i hapur.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Konferencë shkencore në Shkodër në nderim të Luigj Gurakuqit

Story i radhës

Si vallëzimi mund të ndihmojë në përmirësimin e shëndetit mendor

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish