Pas bashkimit të Borës dhe Donaldit, reagon Olsa

Donaldi dhe Bora janë dy emrat më të përfolur për momentin shkak i raportit të tyre.

E fotoja që publikoi mbrëmë Bora e që konfirmoi ribashkimin e tyre ngriti komente të shumta.

Olsa Muhameti, mikja e moderatores erdhi me një koment për lidhjen e çiftit.

“Dashuria fiton mbi gjithçka”, ishte komenti i saj në fotografinë e dyshes. 

Image

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Champions League “zgjerohet” sërish: datat 2023/24!

Story i radhës

Aksident i rëndë, humb jetën polici shqiptar

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish