Pas 6 tentativave in-vitro dhe problemeve me shtatzëninë, këngëtarja britanike tregon sfidat që shumëkush i fsheh

Ngjarja paraprake

Rekordi i zi i Unai Emery në ‘Camp Nou’

Ngjarja e ardhëshme

Në Azerbajxhan shpallet "gjendje lufte"

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian